Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk jest przydatnym urządzeniem w dobie pandemii i nie tylko. Umieszczona w miejscach publicznych pozwala na utrzymanie higieny i zachowanie bezpieczeństwa. W obecnych czasach miejsca, które nie posiadają bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk, oceniane są negatywnie, a osoby odwiedzające daną placówkę wyrobią sobie nieprzychylną opinię o zachowaniu czystości w całym lokalu.

Parametry stacji do dezynfekcji rąk

Dobrze wykonana bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk powinna być wyprodukowana z nierdzewnego metalu, najlepiej niezbyt ciężkiego, tak aby łatwo było ją przenosić z miejsca na miejsce. Powinna być stabilna i posiadać szeroką podstawę. Czujnik wbudowany w bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk powinien działać na baterie z możliwością ewentualnego podpięcia do prądu lub naładowania. Czujnik nie powinien się zacinać i działać od razu po położeniu ręki pod bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk.

bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Pojemnik na płyn do dezynfekcji rąk

Pojemnik na płyn do dezynfekcji umieszczony w bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk powinien być szczelny i bezpieczny dla środowiska. Powinien umożliwiać łatwą i szybką dezynfekcję rąk i uniemożliwiać łatwą utratę płynu. Butelka powinna mieć nakładany dozownik, który pozwala na odmierzenie odpowiedniej ilości preparatu do dezynfekcji. Pamiętajmy, aby nie było go za dużo, bo wtedy może wejść w reakcję z podłogą lub czyimś ubraniem i je zniszczyć. Pojemniki z dozownikiem możliwym do ponownego napełnienia są szczególnie wygodne i ekologiczne. Nie trzeba bowiem ciągle kupować tego samego, mniejszego opakowania mieszczącego się w bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk.

Zobacz więcej na: https://meditiser.com/!