Dowiedz się wszystkiego o swoim kliencie!

Oferta

Potrzebujesz precyzyjnie określić ile osób interesuje się Twoimi produktami? Chcesz dowiedzieć się jak najwięcej o osobach odwiedzających Twoje witryny? A może zwyczajnie masz już system, który nie do końca spełnia Twoje oczekiwania i szukasz nowych rozwiązań? Jeżeli na którekolwiek z tym zdań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Oferujemy autorski system zliczania klientów dzięki któremu sprzedaż Twoich produktów znacząco wzrośnie. Dzięki nam dowiesz się dokładnie np. w jakim wieku najczęściej są osoby, które szukają Twoich produktów, z jakiego miasta się logują czy w których godzinach najczęściej następuje logowanie. Nie możesz efektywnie zarządzać czymś, czego w żaden sposób nie możesz zmierzyć. Nasz system oferuje szereg statystyk, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci spersonalizować swoją ofertę pod konkretną grupę odbiorców.

Badanie efektywności

Ponadto dzięki naszemu systemowi możesz w łatwy sposób zmierzyć efektywność swoich pracowników. Zleć każdemu pracownikowi napisanie jednego artykułu a następnie obserwuj, który z nich najlepiej generuje ruch na Twojej stronie internetowej. Dzięki temu dowiesz się, kto zasłużył na największą premię w tym miesiącu. Korzystając z naszego systemu możesz również w łatwy sposób porównać wyniki sprzedażowe z kilku sklepów. To pozwoli Ci odpowiednio szybko reagować na potrzeby Twoich klientów.

Prosty w obsłudze

Nasz system zliczania osób jest wyjątkowo przyjazny w obsłudze. Dokładamy wszelkich starań by każdy nasz klient, mógł bez większych problemów z niego korzystać. Ponadto oferujemy doradztwo w zakresie wykorzystania statystyk. To wszystko sprawia, że od teraz zliczanie klientów Twojej firmy stanie się dużo prostsze niż kiedykolwiek. Nie czekaj i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Pomożemy Ci wznieść sprzedaż Twoich produktów na wyższy poziom.