Drukarnia sitodrukowa Katowice

Drukarnia Orangutan oferuje wiele różnorodnych gadżetów, które z pewnością przypadną do gustu każdej firmy i idealnie nadają się na prezent dla klientów. Wśród naszych produktów znajdziesz artykuły biurowe, technologiczne, podróżnicze, wszelkiego rodzaju akcesoria i wiele więcej. Działamy głównie jako drukarnia sitodrukowa, ale dla naszych klientów oferujemy także inne metody nadruku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapewniamy najwyższą jakość produktu, elastyczność projektu oraz szybki czas wykonania.

Drukarnia sitodrukowa Katowice

Czym jest sitodruk?

Sitodruk jest jedną z najstarszych metod poligraficznych, która została wynaleziona do zadrukowywania sporych powierzchni. Formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę. Odbitkę wykonuje się poprzez przetłoczenie farby przez naświetlone sito. Sitodruk wymaga przygotowania osobnych kliszy na każdy kolor, co należy uwzględnić w swoim projekcie. Tradycyjnie sitodruk wykonywany jest ręcznie, ale przy większej ilości produktów używa się maszyn automatycznych, które pozwalają przyspieszyć czas realizacji i ograniczyć koszta. Drukarnia sitodrukowa Orangutan wyróżnia się spośród konkurencji korzystnymi cenami, które będę łatwo zauważalne przy zamówieniu hurtowym.

Zalety sitodruku

Sitodruk charakteryzuje się sporą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne takie jak woda lub promienie UV. Gadżet wykonany w drukarnia sitodrukowa to inwestycja na przyszłość – będzie on służył klientom przez długie lata, a Twoje logo nie ulegnie zniszczeniu z upływem czasu. Co więcej, jest to idealna technika do realizowania bardzo dużych nakładów, jako że cena będzie stawała się coraz niższa wraz z dodawaniem kolejnych sztuk. Barwy uzyskane tą metodą będą bardzo wyraziste i nasycone. Drukarnia sitodrukowa będzie więc świetnym wyborem dla wszelkiego rodzaju gadżetów – koszulek, długopisów i innych akcesoriów.