Kontroler dostępu z pomiarem temperatury

Jeżeli poszukują Państwa rozwiązania umożliwiającego rzetelne zabezpieczenie przestrzeni danego obiektu użytkowania biznesowego bądź publicznego, dobrą alternatywą może okazać się zakup kontroler dostępu z pomiarem temperatury. Nowoczesna technologia pozwala na dokładniejsze zweryfikowanie osób wchodzących na teren obiektu w oparciu o bardziej szerokie systemy funkcjonalne. Nasza oferta jest oparta o produkty marki Roger, która jest liderem na rynku w branży związanej z systemami kontroli pracy w naszym kraju. W zakres naszych usług wchodzi również możliwość montażu kontroler dostępu z pomiarem temperatury, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność o jego prawidłowym załączeniu.

Nowoczesna technologia kontroli

Urządzenie kontroler dostępu z pomiarem temperatury pozwala na dokładne rozpoznawanie twarzy dzięki poszerzonej funkcjonalności. Będąc w posiadaniu urządzenia, możemy określić, czy dana osoba wchodząca na teren budynku posiada na twarzy maseczkę ochronną — w razie braku maseczki pojawia się specjalny komunikat, informujący o obowiązku zasłaniania twarzy. Kamera kontroler dostępu z pomiarem temperatury wykrywa podwyższoną temperaturę ciała danego człowieka, co okazuje się istotnym miernikiem w przypadku wejścia na teren szpitala, czy lotniska.

kontrola dostępu

Jak wygląda zastosowanie naszych produktów?

W naszej propozycji znajdą Państwo urządzenia pozwalające na odpowiednie zabezpieczenie obiektu poprzez kontrolowanie ruchu osób wchodzących na teren budynku. Kontroler dostępu z pomiarem temperatury jest urządzeniem, które zapewnia dodatkowe zabezpieczenie w postaci ochrony przed osobami zakażonymi infekcją, dzięki systemowi, który wykrywa poziom temperatury ciała człowieka.

Dowiedz się więcej na https://accesscontrol.pl/systemy-kontroli-dostepu/!