Ścianki działowe do biura

projektowanie aranżacja wnętrz koszalin

W ostatnich czasach pojawił się trend, aby tworzyć tak zwane biura open space. Został on bardzo ciepło odebrany, dzięki możliwości stworzenia wspólnej przestrzeni, gdzie ludzie będą odczuwać pozytywną atmosferę pracy i nawiązywać trwalsze relacje między sobą. Jednak nie w każdej sytuacji taki plan biura się sprawdza. Na szczęście, na rynku dostępne są ścianki działowe biurowe, które umożliwiają czasowe odgrodzenie wybranej przestrzeni.

 

ścianki działowe biurowe

 

Rodzaje ścianek działowych

W zależności od potrzeb wyróżnia się ścianki stałe oraz ruchome. Ruchome ścianki działowe biurowe świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie nie ma wygospodarowanych wielu pomieszczeń. Dzięki swojej mobilności, można tworzyć tymczasowe “pokoje”, dające prywatność na dany okres czasu. Dodatkowo, posiadając wiele modułów istnieje możliwość wykorzystania ich w kreatywny sposób, tworząc przestrzenie świetnie dopasowane do zmieniających się potrzeb pracowników.
Opcje dotyczące ścianek zamontowanych na stałe są bardzo różne. Można oddzielić część pomieszczenia szklanymi ścianki działowe biurowe, nadając całej przestrzeni nowoczesnego charakteru. Kierując się bardziej klasycznymi rozwiązaniami, należy wspomnieć o kolorowych ściankach wykonanych z materiału bądź plastiku będącego w części przeźroczystego. Jeśli jednak szukamy bardziej niekonwencjonalnych rozwiązań, warto zastanowić się nad ścianki działowe biurowe wykonanych z imitacji lub naturalnego drewna. W połączeniu z roślinnością można stworzyć przestrzeń biurową, która zapiera dech w piersiach.

 

Sprawdź więcej na https://logan.com.pl/prywatnosc-wsrod-boxow-co-daja-scianki-dzialowe/ !