Słodycze z logo na imprezy okolicznościowe

Na pewno nie raz spotkaliście się ze słodycze z logo na imprezy okolicznościowe. Tego typu forma marketingu idealnie sprawdza się na eventach. Dlaczego słodycze z logo na imprezy okolicznościowe to doskonały wybór? Tego dowiesz się w poniższym artykule.

Słodki marketing

Biorąc udział w spotkaniach biznesowych, bankietach oraz innych tego typu eventach, na pewno nie raz natknęliście się na słodką niespodziankę, czyli słodycze z logo na imprezy okolicznościowe. Większość ludzi bardzo chętnie sięga po tego typu słodkości, tak więc umieszczanie w tego rodzaju produktach treści marketingowych, to strzał w dziesiątkę!

Słodycze z logo na imprezy okolicznościowe są idealnym przykładem na to, w jaki sposób łączyć treść marketingową z produktami spożywczymi. Należy pamiętać, że każdy odbiorca przez skonsumowaniem słodkości przez kilka sekund zwróci uwagę na opakowanie, na którym znajduje się logo. Następnie istnieje aż 35% szans, że wyszuka więcej informacji na temat firmy w internecie. 

słodycze z logo na imprezy okolicznościowe

Następny krok: skojarzenie

Warto również pamiętać, że Klient po zjedzeniu słodkości może kojarzyć nasze logo z czymś przyjemnym – w tym wypadku ze słodką chwilą, jaką dał mu cukierek. W ten sposób przy użyciu słodycze z logo na imprezy okolicznościowe, możemy budować zaufanie Klienta do marki. A to w ostatecznym rozrachunku, może przenieść się na zysk dla naszej firmy. Często nie zdajemy sobie sprawy, że drobne słodkości mogą zdziałać cuda!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź tutaj -> https://www.slodyczezpomyslem.pl/