System kontroli dostępu i zabezpieczeń

System kontroli dostępu i zabezpieczeń 

System kontroli dostępu i zabezpieczeń pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na danym obszarze. Ograniczenie dostępu może obejmować cały teren, jak i jego części. System kontroli dostępu i zabezpieczeń stosowany jest w wielu miejscach, takich jak: przedsiębiorstwa, placówki oświatowe, szpitale, punkty usługowe czy lotniska.

Rodzaje system kontroli dostępu i zabezpieczeń

W skład system kontroli dostępu i zabezpieczeń wchodzą zarówno bramki dostępu, jak i systemy kontroli pracy. 

Bramki dzielimy na:

  • bramki obrotowe,
  • bramki uchylne,
  • bramki speed gates.

Bramki są świetnym system kontroli dostępu i zabezpieczeń. Pozwalają one kontrolować ruch osobowy w miejscach strzeżonych np. zakładach pracy. Najczęściej stosowane są w biurach, urzędach, fabrykach, szkołach, szpitalach, magazynach, na stadionach oraz lotniskach. Urządzenia stosowane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. 

System kontroli dostępu i zabezpieczeń zapewnia również system kontroli pracy Roger. Marka ta jest liderem w tej dziedzinie. Główną cechą tych urządzeń jest funkcjonalność oraz dostosowywanie funkcji systemu do wymagań i potrzeb Klientów. 

system kontroli dostępu i zabezpieczeń

System kontroli dostępu i zabezpieczeń Roger

Wprowadzenie system kontroli dostępu i zabezpieczeń Roger ma za zadanie podniesienie poziomu bezpieczeństwa terenu. Jego działanie jest bardzo proste i polega na tym, że pracownik posiadający identyfikator, ma dostęp do danego pomieszczenia. Jeżeli ktoś nie posiada takiego, nie ma pozwolenia na wejście. System kontroli dostępu i zabezpieczeń pozwala także na wybór poziomu tajności w urządzeniu, co zapewnia jeszcze większą ochronę.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w ten link: https://accesscontrol.pl/systemy-kontroli-dostepu/