Terminal do kasy novitus

Szukasz nowego terminalu do sklepu?

Jeśli dopiero otworzyłeś nową restaurację i zaopatrujesz się w potrzebny asortyment, podstawowym elementem, którą musisz zakupić, jest terminal płatniczy. Większość klientów będzie wymagało transakcji bezgotówkowej, dlatego terminal wpłynie na jakość wykonywanych usług Twojego przedsiębiorstwa. Na rynku dostępnych jest wiele modeli w różnym przedziale cenowym. Z tego powodu decyzja zakupu odpowiedniego terminalu może być trudna. Jeśli nie możesz się zdecydować, wybierz terminal do kasy novitus. Gwarantujemy, że spełni on wszystkie Twoje oczekiwania.

Terminal do kasy novitus

Zalety naszego produktu

Terminal do kasy novitus jest produkowany z wysoką precyzją, zgodnie z nowoczesnymi standardami. Jest terminalem mobilnym, przystosowanym do warunków, w których płatność odbywa się poza budynkiem restauracji. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja restauracja może dostarczać dania na wynos. Jest to wygodne rozwiązanie również w przypadku zatrudnienia kelnerów, którzy w pełni obsługują gości przy stolikach. Gwarantuje to klientom komfort, ponieważ nie muszą ruszać się z miejsca i szukać kasy, żeby zapłacić. Na pewno ten czynnik wpłynie na lepsze doświadczenia klientów w Twojej restauracji.

Kolejną zaletą terminal do kasy novitus jest to, że nie płacisz za jego dzierżawę oraz prowizję od transakcji. W skali rocznej pozwoli Ci to zaoszczędzić sporą sumę. Dodatkowo otrzymujesz darmowe szkolenie z użytkowania terminala przeznaczone dla Twoich pracowników. Czas księgowania pieniędzy jest niezwykle szybki, wynosi maksymalnie 2 dni robocze.

Zobacz więcej na: https://lu-kas.pl/terminale-platnicze-od-0-zl-c-10.html