Drukarnia Podkarpacie

Aby album rodzinny, zaproszenie czy broszura firmowa wyglądały doskonale, nie wystarczy wykonanie idealnego projektu graficznego, lecz także wydrukowanie ich w odpowiedniej rozdzielczości na najlepszej jakości papierze. Jeśli szukasz w Rzeszowie drukarni, w której profesjonaliści zadbają o każdy najmniejszy szczegół, drukarnia Podkarpacie to doskonały wybór!

Piękno rodzinnych wspomnień na papierze

Najnowsze technologie drukarskie pomagają zachować jakość zdjęć o dużej rozdzielczości na wydruku. Z usług profesjonalistów korzystają zarówno architekci, którzy tworzą album lub książkę ze swoim portfolio, jak i osoby, chcące zachować piękno rodzinnych wspomnień na papierze. Wyraziste kolory dodadzą uroku zdjęciom, a stylowa okładka pozwoli zamknąć je w eleganckiej oprawie.

Najlepsza promocja Twojej firmy

Chcesz wydrukować broszury, wizytówki lub plakaty? Dzięki estetycznie wykonanym materiałom promocyjnym Twoje przedsięwzięcia będą doskonale promowane w przestrzeni publicznej. Drukarnia Podkarpacie służy pomocą w zaprojektowaniu produktów oraz profesjonalnym doradztwem w doborze odpowiednich materiałów do druku.

drukarnia Podkarpacie - Rzeszów

Nowoczesna kartografia

Telefony nie są niezawodne, dlatego kiedy wybieramy się w podróż, często chowamy do plecaka papierową mapę turystyczną. Na tak dużym wydruku, istotny jest każdy mały drobiazg, dlatego drukarnia Podkarpacie wykonuje go na dedykowanym papierze G-Print, a następnie dokładnie składa, czyli falcuje, do formatu kieszonkowego.

Zapraszamy do zapoznania się szerzej z tematem na stronie internetowej https://drukarnia.geokart.com.pl/!