Kosze okazjonalne

Wszelkiego rodzaju święta wymagają od nas nie lada zaangażowania, gdyż związane są przede wszystkim z ofiarowaniem prezentów najbliższym. W przygotowaniach zależy nam na tym, aby drobne, czy większe upominki dla rodziny lub przyjaciół były trafne, dzięki czemu mogły sprawiać radość oraz wprawiać w zachwyt. Dobrze jest jednak pomyśleć nad tym, w jaki sposób ofiarujemy swój upominek — tu z pomocą przychodzą kosze okazjonalne na wszelkiego rodzaju okazje, które zapewnią naszym prezentom dobry wygląd, wprawiając tym naszych bliskich w jeszcze większe pozytywne zaskoczenie i radość.

Oferta dla firm

Nasza działalność zajmuje się tworzeniem i wysyłaniem kosze okazjonalne również dla Klientów biznesowych. Najczęstsze zestawy, które znajdują się w naszej ofercie to kosze z herbatą, alkoholem, kawą oraz innymi produktami delikatesowymi. W zależności od lokalizacji danego przedsiębiorstwa mamy możliwość zrealizowania dostawy kurierem, bądź dowieść kosze okazjonalne na miejsce, jeżeli budynek siedziby przedsiębiorstwa jest usytuowany lokalnie.

Kosz prezentowy

 

Dobre na 18-stkę

Dla Klientów zainteresowanych zakupem prezentu lub upominku dla osoby dorosłej przygotowaliśmy osobną kategorie produktową. Kosze okazjonalne z tej grupy produktów zawierają różnego rodzaju słodycze, ciekawe alkohole, kawy i herbaty, zatem można je ofiarować na imieniny, urodziny, osiemnastkę, czy inne podobne okazje. Przygotowujemy upominki w przeróżnych wariacjach dekoracyjnych: u nas możecie zakupić kosze wiklinowe, pudełka ozdobne, czy produkty zafoliowane i związane ozdobną kokardą.

Dowiedz się więcej na https://slodkaniespodzianka.pl/kategoria-produktu/zestawy-okolicznosciowe/!