Krówki reklamowe

Bliskie chwile to słodkie chwile 

Krówki reklamowe to idealne połączenie tego co najsłodsze. Tworzone są z wysokiej jakości czekolady, toffi czy innych słodkości. Krówki reklamowe są sprzedawane z logiem lub bez niego. Są specjalne strony, w których można zaprojektować opakowanie takiego cukierka i podawać jako wizytówkę swojej firmy. Ludzie lepiej zapamiętają logo na cukierku niż banerze reklamowym. Krówki reklamowe to idealny prezent dla Twoich bliskich. Możesz je podarować mamie, tacie, babci czy dziadkowi. Umilą te najwspanialsze chwile z bliskimi osobami. Krówki reklamowe, to również dobra przekąska, gdy brakuje Ci cukru i zasypiasz. Można je zajadać, delektując się dobrą kawą w kawiarni czy domu. Nasze krówki są idealnie dopasowane do kieszeni, są bardzo poręczne i cieszą oko, ale również podniebienie. 

Krówki, to również dobra alternatywa na prezent dla babci i dziadka, ponieważ przypominają im smakiem i zapachem czasy dzieciństwa. Krówki reklamowe, to rodzaj cukierka, który przykleja się do zębów i podniebienia, natomiast jest on jedyny w swoim rodzaju, nie połamiesz sobie zębów, jedząc krówki, dlatego jest to rodzaj dedykowany dla najstarszych, z myślą o ich zdrowiu.

krówki reklamowe

Z czego są robione krówki ?

Krówki wytwarza się z mleka, masła i cukru, które miesza się i gotuje w dużej misce. Po kilku godzinach masę wylewa się na blat i studzi. Masa zastyga, po kilku dniach można ją pokroić i zapakować w papier. Krówki pakowane ręcznie są miękkie i ciągnące. Znacznie się różnią od tych robionych przez maszyny, które z kolei są twarde i suche. Dla każdego znajdzie się coś smacznego. Krówki reklamowe to nie tylko dobry smak, potrafią również cieszyć oko swoimi kolorami ma papierze, wyglądają bardzo oryginalnie i na pierwszy rzut oka człowiek jest w stanie dostrzec różnice w wyglądzie krówek a innych cukierków.

Dowiedz się więcej na https://www.slodyczezpomyslem.pl/produkt/krowka-z-milanowka-2/!