Bramki uchylne jest to profesjonalny sprzęt, który idealnie sprawdza się w dużych zakładach pracy oraz w miejscach użytku publicznego. Gwarantują bezpieczeństwo danego obiektu.automatyka wjazdu

Bezpieczeństwo

Coraz więcej miejsc zaczyna bardziej dbać o bezpieczeństwo obiektu. Nowoczesna technologia znacznie ułatwia to zadanie, dzięki otwarciu drzwi poprzez rozpoznawanie twarzy lub bramki uchylne. Dzięki tym technologiom pilnowanie bezpieczeństwa pracowników oraz gości przebywających w danych budynku jest znacznie łatwiejsze. Wiadome jest, kto znajduje się w budynku. Osoby, które nie powinny się tam znaleźć, są od razu wyłapywane na etapie właśnie tych bramek.

Bramki uchylne — rodzaje

Pierwszym wariantem są bramki uchylne automatyczne. Otwierają się one automatycznie poprzez przyciśnięcie odpowiedniego guzika lub przyłożeniu karty. Czasem otwiera je wyznaczona osoba. Kolejny typ to bramki uchylne mechaniczne. Ten rodzaj należy otworzyć za pomocą dłoni, swojego ciała. Otworzą się dla każdej osoby, która ją popchnie.

Gdzie używa się tego typu urządzeń?

Przede wszystkim bramki uchylne stosuje się w dużych przedsiębiorstwach, biurach, gdzie wchodzi bardzo wiele osób i nie jest możliwe zweryfikowanie tożsamości każdego z nich. Używane są również w budynkach rządowych oraz sklepach, galeriach handlowych. Stosuje się je również w obiektach sportowych, wtedy najczęściej do otwarcia niezbędny jest specjalny zegarek, który po przyłożeniu otwiera nam bramki uchylne znajdujące się na terenie obiektu.

Sprawdź je na: https://accesscontrol.pl/bramki-uchylne/!