Google ads Kraków

Google ads Kraków należy rozumieć jako system, który umożliwia płatną reklamę w Google – zarówno w wynikach wyszukiwania, jak i w sieci wyszukiwania Google (stronach, które są odwiedzane przez użytkowników). Istotną kwestią jest to, że są to płatne kampanie Google, które pobierają wcześniej ustaloną kwotę za każde kliknięcie przez użytkownika. Samo wyświetlanie reklamy jest całkowicie darmowe. 

Google ads Kraków

Co daje Google ads Kraków?

Dzięki temu, iż Google umożliwia płatną reklamę, daje kilka możliwości, które obejmują m.in. reklamę w wynikach wyszukiwania, reklamę w sieci reklamowej Google czy remarketing – zarówno dynamiczny, jak i w wyszukiwarce. Google ads Kraków umożliwia także wyświetlanie reklam na platformie YouTube czy na Gmailu a także w licznych aplikacjach. 

Pojawiająca się reklama w Google ads Kraków może być wyświetlana w wielu formatach – tekstowych, graficznych, wideo, dynamicznym czy w postaci grafiki/treści i obrazu.

Jak wpływa jakość reklamy na koszty prowadzenia Google ads Kraków?

Jednym z czynników wpływającym na pozycję danej reklamy w Google ads Kraków stanowi wynik jakości reklamy. Wartość reklamy jest oceniana przy uwzględnianiu jej trafności, oraz trafności słowa kluczowego, a także jakości strony docelowej. Ważne znaczenie ma również historyczny współczynnik CTR reklamy i grupy reklam, w której się znajduje, a także historyczne wyniki prowadzenia konta Google ads Kraków. Zatem warto zaznaczyć, iż wynik jakości reklamy jest wyższy, tym ponoszone koszty działań są niższe!

Po więcej informacji odwiedź nas na https://invette.pl/