Licencja epal pozwala na naprawę i sprzedaż palet drewnianych EUR Epal. Produkty, które pochodzą z firmy mające tę licencję, oznakowane są specjalnym gwoździem z numerem naszej licencji. Producent dąży do tego, aby jego produkty były uznawane przez organizacje odpowiadających zakupionego produktu. Licencja epal przyczynia się do tego, że firma cieszy się większym zainteresowaniem na rynku.

Dlaczego warto posiadać licencję epal?

Licencja epal informuje o tym, że firma spełnia wszystkie kryteria produkcji przyjaznej środowisku. Obecnie jest to bardzo ważny czynnik, który jest szanowany wśród klientów. Posiadanie tej licencji to również gwarancja związana z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa w miejscach pracy. Najważniejszym wyznacznikiem, który gwarantuje licencja epal, jest jakość. Wszystkie standardy powinny być utrzymywane cały czas na najwyższym poziomie. Ponadto, produkcja musi opierać się na innowacyjnych i nowoczesnych metodach produkcji.

drewniane palety

Europaleta epal

Licencja epal umożliwia naprawę europalet, które muszą mieć określone wymiary i spełniać wszystkie wymogi. Takie produkty wykonane są z drewna. Co więcej, są w standardowych wymiarach 800×1200 mm. Wszystkie palety euro muszą być oznaczone znakiem EPAL po lewej stronie oraz znak EUR po prawej, oraz logo informujące o obróbce cieplnej i dane o kraju pochodzenia obrabianego drewna wraz z numerem rejestracyjnym firmy. Licencja epal ułatwia transport na terenie międzynarodowym.

Więcej informacji znajdziesz na https://lukpal.pl/!